W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza Państwa zgodę. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Trochę o nas

 

Miejsca w które Was chcemy zabrać to sprawdzone lokalizacje w Europie. Głównie na Bałkanach choć nie tylko.  Łączymy jazdę motocyklem z odwiedzaniem atrakcji turystycznych oraz poznawaniem mniej uczęszczanych szlaków jednocześnie nie stroniąc od wypoczynku czyli po prostu "nicnierobienia" w postaci leżenia plackiem na ciepłej plaży. Jeżeli Twoją pasją są podróże to jest miejsce dla Ciebie. Naszym celem jest zapewnienie Ci czystej przyjemności z podróżowania oraz dostarczenie niezapomnianych chwil i wspomnień, które pozostaną z Tobą na zawsze.

Tempo naszej wyprawy jest zróżnicowane. Pozwoli Wam zwiedzić maksymalnie dużo najciekawszych miejsc, ale równocześnie odpocząć. Pragniemy by wyjazd nie kojarzył Wam się ze zmęczeniem i stresem. To mają być udane i miło wspominane wakacje.

Ceny porównywalne z wyjazdem nad Polskie morze. Przy czym wspominienia, wrażenia, atmosfera i pogoda nieporównywalne. Bazując na naszym doświadczeniu oraz kontaktach z poprzednich podróży staramy się zapewnić dobrą jakość za przyzwoitą cenę

Ilość osób preferowana na jeden wyjazd to 10 - 14 (optymalnie 12 z opiekunem). 6 osób to z reguły minimum organizacyjne). Ilość motocykli wraz z opiekunem grupy nie może przekroczyć 10.

Prędkości przelotowe są osiągalne przez każdy motocykl czy też maksiskuter o pojemności powyżej 500ccm i wynoszą:
- obszar zabudowany 50-70 km/h*
- poza obszarem zabudowanym 80-120 km/h*
- autostrady i dwujezdniowe drogi szybkiego ruchu 110-150 km/h*
Oczywiście prędkość z jaką się poruszamy podczas poszczególnych wypraw zależy od składu grupy. Nie dla każdego motocykla jazda z prędkością 150 km/h to komfortowe rozwiązanie.

Zakwaterowanie to pokoje 1 lub 2 osobowe z łazienką w głównie w hotelach i pensjonatach standardzie 3*** i 4**** gwiazdkowym z wyżywieniem przy czym szczegóły wyżywienia są opisane w szczegółach wyprawy.

Jesteśmy legalnie działającym biurem podróży posiadającym wszystkie wymagane zezwolenia oraz gwarancje ubezpieczeniowe.
Nasz NIP. 6443183439
Nasz numer ewidencyjny: 22691
Nasz numer wpisu do rejestru: 1394
Kliknij tu i sprawdź nas

* nie łamiemy miejscowych przepisów ruchu drogowego